Вітальне слово мав голова обласного об’єднання, пастор Олександр Димов. Він порушив тему  відповідальності служителя – бути вірним будівельником.

Пастор-наставник одеської церкви «Надія» Євген Іванов говорив про важливість особистого молитовного життя служителя та запропонував братам практичні поради щодо молитви. Йшлося про те, аби молитва була плідною, потрібно спершу каятися і дисциплінувати себе для чистого, святого життя, довіряючись силі Божій. Молитва повинна бути наполеглива і постійна. Також важливо практикувати піст.

Роман Калашніков, пастор одеської церкви «Благодать», представив доповідь про пріоритети у служінні часів становлення євангельського руху на Одещині.

Пастор-вчитель Другої одеської церкви Віктор Логвиненко говорив про важливість і відповідальність служіння проповідника.

Василь Фурта, заступник голови ВСЦ ЄХБ, розкрив тему богослужіння, яке зрощує християн.

Пастор Олександр Димов представив звіт про служіння об’єднання, яке охоплює 133 церкви і 15 груп віруючих, 6 783 члена церкви. У звітному році були рукопокладені 16 дияконів і 3 пресвітера. Служіння об’єднання здійснюється за різними напрямами та має 15 відділів. Після цього голова об’єднання представив новообраного першого заступника – Володимира Помазкова.

У панельній дискусії взяли участь пастори Анатолій Піштой, Євген Іванов, Віктор Логвиненко, Василь Фурта та Олександр Димов.

Музичну частину конференції забезпечував молодіжний ансамбль Другої одеської церкви і гурт «Спадщина».

Теги: