У Києві з 30 листопада запрацювала резиденція святого Миколая. Її відкрили у Великій лаврській дзвіниці, що на території Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника. Кожна охоча дитина зможе поспілкуватися зі святим Миколаєм, який уже готовий приймати замовлення на подарунки. Також усі охочі зможуть зробити фото з чарівником.

У центрі Києва до Нового року облаштують дві святкові зони: на Софійській і Контрактовій площах. Головна ялинка країни запалиться 19 грудня о 19:00 в день святого Миколая Чудотворця. Ялинку прикрасять 750 іграшками у вигляді цукерок і 4 км гірлянд теплого кольору. Навколо ялинки розгорнеться восьмикутна зірка з яскравих гірлянд. Головні герої казки про Лускунчика "охоронятимуть" ялинку разом з українськими козаками.

У Львові під час зимових свят працюватиме одразу чотири резиденції Миколая. Офіційна міська діятиме з 3 грудня в парку "Знесіння", а ще три – на площі Ринок, у Палаці мистецтв та на Сихові.

"Миколай із радістю прийме кожного у своєму затишному казковому будиночку, вислухає всі побажання, передасть листи своїх юних гостей ельфам до виконання і подарує розвивальні та солодкі подарунки", – зазначили у міськраді.

Теги: