«Ви покликані зробити щось хороше, подумайте, яким чином ви можете це зробити. Знайдіть те, що ви покликані робити, і подумайте, чому ви повинні це робити. Відступіть від своїх сумнівів, страхів і невпевненості, повірте і зробіть крок назустріч своєму покликанню. У вас є все, що вам потрібно для того, щоб виконати своє покликання. Кожен раз, коли ви зустрічаєтеся з проблемою у своєму служінні, роботі, бізнесі, трактуйте це як можливість. Відповідайте на необхідність, вирішуйте проблеми, змінюйте мир», - закликав у відео-зверненні лідер GLS Крег Грошел.

Формат Глобального лідерського саміту включав дев'ять відеопослань спікерів центрального саміту з Чикаго і чотири виступи українських спікерів зі сцени, а також ексклюзивні творчі шоу від музичних груп і виконавців, художників і авторів.

Глобальний лідерський саміт - це дводенний захід, щорічно в серпні транслюється в прямому ефірі в HD-якості з церкви Віллоу поблизу Чикаго на сотні місць в Північній Америці. Протягом осені та зими саміт проходить додатково в 675 локаціях в 125 країнах на 59 мовах.

Теги: