Вогняна стихія забрала життя і заподіяла шкоду здоров’ю учнів і співробітників Одеського економічного коледжу, а також співробітників ГСЧС, які мужньо боролися зі стихією.

«У світле свято Введення в храм Пресвятої Богородиці ми зіштовхнулися з бідою, яка вимагає і від нас об’єднатися і не залишатися байдужими, — повідомляють в єпархіальній прес-службі. — Зараз постраждалі потребують нашої спільної підтримки та допомоги. Тому з благословення Високопреосвященнішого митрополита Одеського та Ізмаїльського Агафангела, Одеська єпархія УПЦ розпочинає акцію допомоги всім, постраждалим в полум’ї пожежі. Перш за все наша допомога повинна знайти собі вираження у спільній молитві за здоров’я і допомоги Божої постраждалим, тому просимо всіх віруючих вознести сугубі молитви за здоров’я: Христини, Юлії, Софії, Марії...".

5 грудня 2019 року керівник Соціального відділу Одеської єпархії протоієрей Павел Полещук відвідав в Одеській обласній дитячій клінічній лікарні постраждалих під час пожежі, а напередодні, 4 грудня, — Міську клінічну лікарню №1, в якій перебувають на лікуванні студенти та викладачі, а також бійці Державної служби з надзвичайних ситуацій, які постраждали під час виконання службового завдання.

Протоієрей Павел висловив слова підтримки постраждалим, передавши благословення митрополита Агафангела, і запевнив їх у тому, що всі віруючі Одеської єпархії УПЦ (МП) старанно моляться про їх якнайшвидше одужання. Всіх постраждалих священник благословив святими іконами і прикликав Боже благословення.

Також під час спілкування зі співробітниками ДСНС і лікарями протоієрей Павел порушив питання надання матеріальної та фінансової допомоги, зазначивши, що Одеська єпархія готова надати всесвітнє сприяння в лікуванні та реабілітації постраждалих під час пожежі.

6 грудня Синод УПЦ (МП) на чолі з митрополитом Онуфрієм вшанував пам’ять загиблих під час пожежі в Одеському економічному коледжі. Перед початком засідання ієрархи помолилися за упокій архієпископа Пантелеімона (Романовського) (+24.08.19) та померлих у трагедії в Одесі. Предстоятель УПЦ (МП) висловив слова співчуття та підтримки постраждалим.

Теги: