Днями відбулося відкриття громади в місті Запоріжжя, на якому виступили головний рабин Запорізького регіону Нохум Ерентрой і один з творців ФУМ, лідер організації «Шатер Авраама» в Дніпрі Йосип Гафт.
 
Традиційно в дні Хануки Федерація універсального монотеїзму проводить велику міжнародну конференцію «Світло Тори для народів Світу». Цього року датою четвертої конференції обраний один з останніх днів Хануки, 29 грудня, щоб ввечері запалити всі вісім свічок ханукальні світильники. До участі в Конференції запрошуються всі бажаючі, реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms...
 
На початку 2020 року Федерація універсального монотеїзму планує створення декількох громад в містах Ізраїлі для російськомовних ізраїльтян. На березень запланована велика конференція в Ізраїлі, яка стане офіційним початком роботи по поширенню «7 заповідей Ноя» силами ФУМ на Святій Землі. Уже зараз створена спеціальна група в месенджері WhatsApp, приєднатися до якої запрошуються саме ізраїльтяни. Група так і називається «Монотеїзм Ізраїль» і стати її учасником можна за посиланням https://chat.whatsapp.com/DPMy0hN2mSI7q6GBmtGQnZ.
 
«За рік, що минув з дня проголошення створення "Федерації універсального монотеїзму", що відбулося на Хануку 2018 року, ми виконали величезну роботу, - зазначає Йосип Гафт, - створюються нові громади, деякі з яких, як наприклад громада Маріуполя, працюють дуже успішно і яскраво, проводяться семінари та конференції, табори і тренінги, ведеться активна соціальна та освітня робота, видані книги і брошури, десятки тисяч людей дивляться наші відео в інтернеті і по телебаченню. Але ми вважаємо, що це тільки початок, тільки перші кроки, бо нам потрібно буде не просто багато зробити, але кардинально змінити весь світ, зробити його більш духовним, більш праведним, осяяти його світлом Божественної Істини».

Теги: