Предстоятель ПЦУ митрополит Єпіфаній під час недавніх урочистостей, присвячених 25-річчю Дніпровської єпархії та 10-річчя хіротонії єпископа Симеона, возвів останнього у сан архієпископа.

"Архієпископ Симеон за роки керівництва Дніпровської єпархією доклав зусиль для зміцнення етноконфесійних миру і злагоди, є великим другом, як єврейської громади Дніпра, так і інших конфесій і національних громад. Багато добрих справ для блага українського народу, без поділу на релігії і національності, було зроблено з його ініціативи спільно з єврейською громадою Дніпра і іншими етноконфесійних структурами. Дружба між єврейською громадою і Дніпровської єпархією Православної Церкви України є прикладом і зразком для вибудовування взаємин між різними етноконфесійних групами в багатьох регіонах України", - йдеться на сайті єврейської громади міста.

Єврейська громада Дніпра бажає архієпископу Симеону довгих років успішної роботи на благо жителів Дніпропетровського краю і всієї України, міцного здоров'я та твердості духу.

Теги: