У спілкуванні з дітьми також узяли участь настоятель храму на честь преп. Агапіта Печерського, що функціонує при лікарні, священник Олексій Окремов та старша сестра милосердя храму Ірина Семесюк.

Гості, які цього дня завітали до предстоятеля помісної Української Церкви, приїхали з різних частин України та змушені практично постійно перебувати в Києві, адже потребують особливої високоспеціалізованої медичної допомоги, що надається саме в «Охматдиті».

Епіфаній поспілкувався з дітьми, які, не зважаючи на свій вік, щоденно проявляють неабияке терпіння й силу волі в боротьбі з хворобою. Митрополит Епіфаній обговорив з маленьким українцям їхні зацікавлення, а також заняття у вільний від процедур час і вибір майбутньої професії. Предстоятель побажав юним пацієнтам якнайшвидшого одужання, невичерпної наснаги і Божої підтримки.

«Тверда віра й надія на Бога – запорука отримання допомоги від Господа», – сказав він.

Глава ПЦУ передав побутову техніку «Охматдиту» і зустрівся з онкохворими дітьми

На завершення зустрічі владика вручив дітям подарунки та передав побутову техніку для покращення умов проживання в «Охматдиті».

Окрім того, митрополит Епіфаній обговорив з Іриною Садов’як низку питань, пов’язаних із функціонуванням очолюваної нею медичної установи.

Теги: