Зимова філософська академія – інтенсивний курс, створений у кооперації між освітнім проектом «Академія св. Володимира» та Філософським факультетом КНУ. Мета ЗФА полягає у здійсненні фундаментальної розвідки щодо питання про Бога у контексті філософії, богослів’я, культури та науки у сучасному світі. Головні акценти стоятимуть на висвітленні історії філософського осмислення Бога, питаннях про стосунок філософії та релігії, можливості філософського дискурсу про Бога у ХХІ ст.

Курс побудовано таким чином, щоб сформувати цілісну візію щодо походження, розвитку і сучасного стану розробки філософської проблематики, пов’язаної із осмисленням Бога. Курс передбачає трійчастий поділ відповідно до тематики: історія філософського осмислення Бога; філософування про Бога у контексті проблеми природи; філософування про Бога у контексті проблеми людини.

Курс передбачає аудиторну форму занять, в ході якої будуть прочитані лекції провідних фахівців Філософського факультету, сучасних українських філософів і богословів та лекторів «Академії св. Володимира».

Заходи ЗФА відбуватимуться у головному корпусі КНУ ім. Тараса Шевченка, розташованого за адресою м. Київ, вул. Володимирська, б. 60 з 8 по 10 січня.

Форма для реєстрації: https://docs.google.com/forms/...

Теги: