На конференції були присутні близько 500 служителів Рівненщини: пастори, диякони, керівники молоді, працівники офісу, а також гості. Серед них – старший єпископ Михайло Паночко, старші прeсвітeри обласних об’єднань Михайло Близнюк з Волині, Петро Карпов з Чернівеччини, Володимир Якимів з Львівщини, історик Михайло Мокієнко.

Наведемо деякі статистичні дані, які були представлені у звітах відділів за 2019 рік:

– На території Рівненської області було проведено 228 таборів, у яких відпочило 36 тис. дітей. У результаті відкрилося 12 недільних шкіл (ще 18 планується відкрити).
– Рівненську духовну семінарію і академію закінчило 544 студенти, поступило на навчання – 588 абітурієнтів.
– Було проведено 1050 євангелізацій.
– Кількість молоді збільшилася до 10155 осіб, було проведено 128 з’їздних молодіжних служінь.
– В області діють 23 місіонерські станції, на яких працюють 57 місіонерів.
– Було побудовано/відремонтовано 3 молитовні будинки.

Михайло Мокієнко провів семінар на тему «П’ятидесятницька ідентичність».

Єпископи звершили молитву за новообраних служителів, а також за тих, які здали служіння у минулому році. Опісля тривав блок «питання-відповіді», під час якого Михайло Паночко та Михайло Мокієнко відповідали на запитання стосовно п’ятидесятницького віровчення та практики.

Паралельно із конфeрeнцією приміщенні Церкви «Святої Трійці» відбулася зустріч відділу служіння дітям і підліткам у Рівненській області, на якій були присутні керівник відділу освіти в області Петро Музичук, Оксана Рощук та інші відповідальні за служіння в районах. Аналізували працю за минулий рік, ділилися свідченнями, обговорювали та будували плани на рік майбутній. Було представлено презентаційну доповідь, озвучені напрямки роботи та орієнтовний календар запланованих заходів.

Теги: