Ювілей свого духовного дітища члени громади відзначили в грудні, це вилилось у величне емоційне свято, сповнене спогадами, розповідями очевидців, молитвами, роздумами і музикою.

Майже всі молоді люди церкви АСД проходять через духовий оркестр. Нині оркестр нараховує 15 музикантів, але бували роки, коли в силу різних життєвих обставин скорочувався до 5 чоловік.

Цілі родини ставали душею славного музичного колективу. Віктор та Надія Кирилюки народжували звуки чарівних труб в роки своєї молодості, а нині їхню естафету продовжує син Андрій. У родині Петра та Галини Порхунів оркестрову спадкоємність перейняли діти Дмитро та Раїса, а вже й онуки – Владислав та Олександр йдуть дорогою своїх предтеч. У Віри Мацнєвої музичну традицію продовжує син Микола, а в Наталії та Романа Третяків – сини Денис та Дмитро. Євгеній та Валентина Шевчуки передали любов до Господа і духової музики доньці Аллі та зятеві Павлу. У Надії Петренко натхнення Божих мелодій перейняв син Дмитро. 16-літній син героя АТО Віктора Бернова Володимир також учасник оркестру.

Вперше духовий оркестр свою майстерність продемонстрував на весіллі духовних братів Раїси та Івана Кропивницьких і було це пів століття тому, а нині в оркестрі грає їхній наймолодший син Дмитро.

Віряни церкви проводять виховні заходи з місцевою молодю, навчаючи основ християнської моралі та здорового способу життя, і звуки духової музики гарно доповнюють слова.

Оркестр бере участь у конкурсах аматорських колективів духової музики, що організовує Всеукраїнська Церква АСД, побувавши зі своїм репертуаром у містах Хмельницькому, Луцьку, Житомирі, Жмеринці та Бердичеві, привозячи звідти вдячність слухачів та відзнаки. Мелодії майже 50-ти псалмів виконують музиканти.

Теги: