Місія центру – поліпшити якість життя дітей з інвалідністю шляхом комплексної реабілітації та створення можливості для соціалізації та перспективи самостійного майбутнього.

Центр створений для реабілітації дітей з неврологічними захворюваннями, порушеннями опорно-рухового апарату з усієї України. Він розташований за адресою: Дніпропетровська область, Дніпровський район, смт Підгороднє, вул. Шосейна, 90

За чином освячення правлячому архієрею співслужило духовенство Дніпропетровської єпархії.

Серед почесних гостей на освяченні були присутні ініціатори проекту Павло і Дмитро Овчиннікови, представники фонду «Допомагаємо», представники медичного центру фізичної терапії та медицини болю INNOVO м. Львів, меценати та партнери проекту.

Після завершення чину владика Іриней звернувся до всіх присутніх зі словами подяки, хто взяв участь в реконструкції будівлі та наповненням всім необхідним для його роботи. В дар центру архіпастир подарував ікону Спасителя.

В середині січня 2020 року центр почне приймати перших відвідувачів.

При центрі на першому поверсі буде розташований домовий храм на честь праведного Іоанна Кронштадтського, який найближчим часом буде освячено.

Теги: