Перед початком змагань у спортивній залі Мурафської школи відбулося жеребкування та молитва, яку провів отець Христофор Урбанські OCD з Бердичева.

За підсумками шести зіграних матчів, перше місце здобула команда «Christeros», друге місце – ФК «Кармель», третє місце - «Magnificat»  та четверте місце  - «Agema Dei».

На завершення турніру відбулася церемонія нагородження, під час якої команда-переможець та команди-призери отримали медалі та Кубки. Завершився турнір спільною молитвою.

Спілкуючись під час проведення турніру представники усіх команд відзначали, що дуже добре, що проводяться такі змагання не лише у Мурафі, але і в інших містах України..

«Відбувся чудовий турнір , в якому були буквально усі рівносильні команди. Особливо для нашої команди був важкий суперник - команда з Бердичева, що зайняла друге  місце. Сподіваюсь, що в майбутньому буде більше зустрічей між командами і більше знайомств», - розповів капітан команди переможців турніру «Christeros» з Шаргороду Сергій Горячкін.

Представники команд вдячні капітану команди «Magnificat» Олександру Оріховському, який є головним натхненником проведення цих змагань.

Теги: