«Той, хто віддає серце Христу, буде наповнений багатством, якого світ запропонувати не зможе», – сказав єпарх Стрийський Тарас Сеньків, розважаючи над текстом Євангелія, говорячи про перспективу вічності людини, яка залежить від правдивих особистих стосунків з Господом.

На завершення єпископ закликав духовенство просити і для себе, і для інших робити все можливе, щоби не забракло спраги шукати Христа.

Після літургії до присутніх звернувся полковник Іван Величко зі словами подяки за молитовну та матеріальну підтримку військових Теребовлянського зенітного ракетного полку під час несення служби в ООС, вручивши владиці Тарасу медаль «За звитягу та вірність» від командувача об’єднаних сил генерал-лейтенанта В. Кравченка, а владиці Богдану Манишину – подячну грамоту. Також о. Іван Василишин, військовий капелан, отримав подячну грамоту від командира.

Відтак духовенство Стрийської єпархії помолилося перед Ліською чудотворною іконою за тих, хто охороняє український народ на Сході і за мир в Україні.

Теги: