До збору допомоги активно долучилися працівники Вінницької міської ради та «Муніципальної варти», підприємці, вчителі, учні шкіл, волонтери. Від дитячих садочків волонтери повезуть у район проведення ООС печиво, цукерки, чай, каву та інші смаколики.

Вінницько-Барська єпархія Православної Церкви України також долучилася до доброї справи. Цього разу на кошти єпархії було придбано 150 кг. оселедцю та 125 кг. сала. Ці продукти харчування також будуть завезені у район проведення ООС. Це, насамперед, позиції українського війська, дитячі будинки, інші соціальні заклади.

Перед відправкою вантажу митрополит Симеон звершив молебень за українське військо. Також архіпастир помолився і за волонтерів, які впродовж усіх років, поки триває війна на Донбасі, збирають допомогу для захисників України, та за тих, хто безпосередньо повезе на схід гуманітарний вантаж.

Після молитви владика Симеон звернувся до присутніх працівників «Муніципальної варти», подякував за їхні труди і побажав з Божою допомогою довезти вантаж до місця призначення та неушкодженими повернутись додому. Митрополит Симеон також привітав усіх зі святом Хрещення Господнього та окропив освяченою водою усіх присутніх, гумантіарний вантаж, а також адміністративні приміщення.

Теги: