Десятки братів і сестер із київських церков «на Кар’єрній,44», «Філадельфія», «Божий Мир», «Сілоам», «Свобода», «Ковчег» та ірпінської церкви «Філадельфія» склали заповіт з Господом, публічно пообіцявши Йому служити в чистій совісті.

«Ви добре зробили, що вирішили слідувати за Господом і в хрещенні, бо Христос говорить: «Так належить виконати всю правду», – розпочинаючи святкове служіння, сказав  пастор церкви «Божий Мир» Юрій Кулакевич. Звертаючись до охрещуваних, він нагадав, що коли Іван Хреститель почав проповідувати, його проповідь була дуже проста: «Покайтесь, бо наблизилося Царство Небесне!».

Пастор церкви «Сілоам» Сергій Вознюк у своїй проповіді акцентував увагу на трьох основних умовах, які є складовою водного хрещення: це – віра, бажання та побожне життя. Служитель ще раз нагадав усім, що водне хрещення – це не омиття плоті, а обіцянка служити Богу в добрій совісті.

Пастор «Церкви на Кар’єрній,44» Микола Каленик зачитав Послання до Римлян 8:11 та зазначив, що всі, хто пообіцяв служити Богу в добрій совісті, поєднані з Господом через смерть та воскресіння Ісуса Христа.

Після хрещення брати та сестри, які охрестились, вперше брали участь у вечері Господній разом з усією київською Церквою п'ятидесятників.

Завершальну проповідь сказав старший пресвітер київського міського об’єднання Анатолій Козачок. Він побажав щоб кожен, хто склав заповіт із Богом, зміг дотримати його впродовж усього земного життя. «А для цього потрібно завжди триматися Творця, мати з Ним відносини, перебувати в Його Слові, бути вдячним Господу та бути частиною Його церкви», – зазначає сайт п'ятидесятників України.

Теги: