Ольга Мирончук очолила комітет дитячого та підліткового служіння в українському Союзі ЄХБ восени 2019 року. Сьогодні комітет продовжує реалізовувати свою основну мету, прагнучи до того, аби у кожній місцевій церкві дитяче і підліткове служіння було високоорганізованим, духовним і результативним.

Місія «Служіння поколінням» має на меті розвивати і звершувати служіння дітям і сім’ям. Місія тісно співпрацює з церквами, заохочуючи їх передавати віру в Бога наступним поколінням. А також працює над тим, аби надавати якісні матеріали, необхідні для роботи з дітьми, проводити навчальні семінари для вчителів, допомагати в організації та проведенні заходів для  молодого покоління.

На цій зустрічі були обговорені стратегічні плани співпраці українського братства ЄХБ та місії «Служіння поколінням».

У ході зустрічі представники місії презентували «П’ять складових зразкового вчителя», на підґрунті яких формується біблійний урок.

«Ця зустріч є першим кроком у побудові співпраці і накреслення стратегічних планів комітету спільно з місією «Служіння поколінням». Прагнення комітету і місії є співзвучним у напрацюванні сучасних, актуальних програм для молодого покоління і розвитку дитячих та підліткових служителів», – зазначає Ольга Мирончук.

Теги: