Серед тем, що обговорювались цього дня – фінансове служіння віруючих людей як у церкві, так і в особистому житті, її порушив голова Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк.

Тему душопікунства почав перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок. У своїй проповіді він зосередив увагу на тому, як створити атмосферу, щоб люди у церкві з легкістю відкривалися служителю-душеопікуну, щоб це служіння стабільно розвивалося.

Як розповів старший пресвітер  Дніпропетровщини Михайло Мокієнко, на сьогодні в області діє 71 церква, 50 з них має юридичний статус. Зібрання регулярно відвідують майже 5,5 тис. вірян.

«Останній рік для наших церков був досить насиченим. В області з успіхом проводяться  дитячі табори, триває робота за програмою «400 церков за п’ять років», розвивається соціальне служіння, зокрема такий новий напрямок як військове та поліцейське капеланство. Нині на Дніпропетровщині будується дев’ять Домів молитви, останнім часом заснували нову місіонерську точку в с. Котовка Магдалинівського району», –  повідомив Михайло Мокієнко.

Традиційно в області  проводять щорічний молодіжний фестиваль «Велика родина» на березі ріки Орель поблизу смт Царичанка, проводиться чимало іншої роботи.

На конференцію завітали представники місцевої влади, голова Томаківської селищної об’єднаної територіальної громади Іван Калашник та голова Томаківської РДА Євген Євтушенко.

Також були представники Східного відділення Українського Біблійного Товариства, які залучили до проекту «Всеукраїнське переписування Біблії» близько 80 осіб. Одне з видавництв представило учасникам конференції  свою християнську  літературу.

Теги: