Метою акції був збір коштів для придбання стійок з інфузоматами – обладнання для лікування онкохворих дітей, підопічних відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Участь у благодійній акції взяли і парафії Стрийської єпархії УГКЦ: Різдва Пресвятої Богородиці м. Новий Розділ і Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Городок.

У Новому Роздолі справжнє свято добра та милосердя розпочалося словами із послання папи Франциска з нагоди ХХVІІІ Всесвітнього дня хворого. Чимало господинь напекли багато різновидів смаколиків, десятки майстринь виготовили різні вироби своїми руками. Торговельну зону в храмі творчі благодійники прикрасили декором з квітів та ангельських крил, а молодий і талановитий парафіянин подарував усім присутнім музичний твір. Особливо цінною була участь усіх прихожан храму, які охоче купували усе, що було представлене на ярмарці, а також активно долучалися до благодійних внесків у скриньки. Всього під час акції парафіяни зібрали понад п’ятдесят тисяч гривень.

Подібний благодійний ярмарок відбувся також у парафії Благовіщення у м. Городку, де завдяки щедрим пожертвам парафіян, а також організаторам – юним учасникам молодіжної спільноти «Апостольська чота» – вдалося зібрати майже сорок одну тисячу гривень.

Теги: