9 червня Пасторально-міграційний відділ провів онлайн-зустріч для священників УГКЦ, які душпастирюють у Португалії, Іспанії, Литві, Греції, ОАЕ і Україні, з керівництвом Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ. Зустріч проводилася з метою дізнатися про ситуацію з катехизацією у різних країнах, якими опікується ПМВ, і про потреби в катехитах.

Заступник голови Патріаршої катехитичної комісії, директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ Назар Дуда ознайомив священників і катехитів з різними видами й методами катехизи, що стали необхідними в час карантину.

Викликом нашого часу стала катехиза дітей, тому ПКК опрацювала та пропонує на своєму сайті відеоматеріали на різні теми. Активну участь у створенні відеоматеріалів беруть катехити з різних країн світу, своїм творчим служінням об’єднуючи Церкву.

Після зустрічі ПМВ виступив з ініціативою проведення вишколів для усіх охочих мирян. Вже десятки українців-греко-католиків, які бажають поглибити свої знання правд віри, догм Церкви та відповідних практичних застосувань у переданні цієї інформації слухачам, зголосилися до участі в такій катехитичній формації.

Вишколи покликані не лише втримати релігійну ідентичність українців греко-католиків за кордоном, але й підтримувати культурно-національні цінності українського народу.

Набір для участі в проєкті триває, зареєструватися можна, надіславши звернення на електронну пошту ПМВ pmv.ugcc@gmail.com

Теги: