"У районі паломництва будемо вживати додаткових протиепідемічних заходів, - наголосив Сергій Сергійчук після зустрічі з послом. - Дотриманння карантинних заходів перевірив в Умані і головний санітарний лікар України Віктор Ляшко. Спільно із правоохоронцями та держпродспоживслужбою оглянули громадські приміщення району паломництва. Зокрема місця громадського харчування та  проживання".

У районі паломництва буде встановлено додатковий пункт забору зразків для проведення ПЛР-досліджень. Окреме приміщення облаштували для перебування паломників в разі інфікування, якщо вони не потребують госпіталізації до медичної установи.

"Карантинні норми, безпека та дотримання законності із усіх сторін - і громадянами України, і паломниками - під контролем усіх служб та моїм особисто!" - зазначив голова Черкаської обласної державної адміністрації.

Днями в Умані відбулися сутички місцевих жителів з хасидами - уманчани не хотіли пускати юдейських паломнииків до могили цадика Нахмана, оскільки в місті були введені карантинні обмеження.

Теги: