На заході були команди слідопитів, виставка здоров'я, в чиїх лавах була група залежних /співзалежних, зареєструвалося більше сотні дітей, але багато проходили без реєстрації. Яскраві фотозони та банери, аніматори, батути та величезна надувна гірка для малечі, майстер класи, конкурси, спортивні змагання, виставка здоров’я та багато інших локацій, на яких кожен з гостей мав можливість взяти участь та отримати не тільки приємні враження, але й виграти призи.

Більше ста волонтерів різних конфесій і церков міста брали участь у проведенні свята. Роздано понад тисячу повітряних кульок для малечі з яскравим слоганом «Я люблю свою сім’ю» та дві с половиною тисячі буклетів з інформацією про захід і сформульованим спільним баченням організаторів щодо важливості підтримки сім’ї в Україні. Завершився тиждень півторагодинним онлайн телемарафоном, на якому глядачів привітали представники Криворізької Ради Церков. Гостями студії були також представники громадських організацій, які опікуються питаннями, пов’язаними з сім’єю, та чудова християнська родина, яка поділилася секретами щасливого подружнього життя.

Упродовж телемарафону було розіграно багато цінних призів для тих, хто розмістив у соцмережах свої родинні фото із хештегом «КРза7ю2020», а головним подарунком став електросамокат.всього було чоловік 300, сказав один з організаторів програми регіональний пастор Олександр Мещеряков.

Фестиваль на підтримку сім’ї проводиться вже втретє в рамках Всеукраїнського руху «Всі разом за сім’ю».

Теги: