«Масштаби трагедії величезні. Мені здається це страшніше, ніж війна. Я пережив її в Слов’янську», – повідомив пастор церкви «Добра Звістка» Петро Дудник. За його словами, протягом 15 хвилин (це середня швидкість згоряння будинку) людина залишається без нічого. Якщо згоріли й документи, то людина стає безпритульним.

Християни розібрали завали, вивезли обгорілі цегли, розчистили місце для нового будівництва. Кілька будинків та дворів команда християн привела до ладу. Інша група християн розвозила зібрані речі та харчі. «В черговий раз переконуюся, що ми, українці, добра нація. Здатні співчувати людям в біді, готові допомогти словом і ділом», – пише Петро Дудник.

Люди з Луганщини потребують допомоги й молитовної підтримки. Наразі допомога потрібна в засобах гігієни, в будівельних інструментах, але найважливіше – це міцні волонтерські руки. Потрібні волонтери, які приїдуть розбирати завали й допомагати відбудовувати будинки. Підтримати фінансами на будівельні інструменти та матеріали можна перерахувавши кошти команді волонтерів на карту ПриватБанку 5168742731509109.

Теги: