Впродовж шести тижнів з учасниками курсу працювали викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки (Ірина Іванкович), Канади (Тарас Малюжинський), студенти з України (Віра Грабчук, Анна Задонцева), які навчалися у США за програмою FLEX, та студент Києво-Могилянської академії Андрій Мирошниченко.

У програмі були багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, майстерності писання, адаптованої літератури. Учасники курсу переглянули та обговорили кінофільм “Forrest Gump”, а також взяли участь у ток-шоу із зіркою української музики Брією Блессінг. Навчальний процес відбувався не лише за традиційним методом підручника, а й було застосовано новітні технології, які мали на меті в зрозумілий та доступний спосіб донести матеріал. Учасники програми мали чудову нагоду спілкуватися живою англійською мовою у дружньому колективі.

Голова ТСС А І. Іванкович розповіла: «Свого часу ми започаткували проєкт англійської для майбутніх захисників України, обравши нашим мотто слова – «Служимо тим, хто служить Україні». Цей перший і, сподіваюся, не останній онлайн- курс для учасників війни на Сході та військових капеланів є продовженням нашого служіння».

Теги: