Конференція була організована організацією «Небесна культура, мир у всьому світі і відновлення світла» (HWPL) за підтримки релігійних лідерів, які співпрацюють з HWPL (міжнародна неурядова організація, що базується в Південній Кореї, працює заради глобального світу і припинення воєн,L входить до складу Департаменту глобальних комунікацій і ЕКОСОР ООН, проводить глобальний рух за мир, в тому числі зустрічі міжконфесійного діалогу під назвою зустрічі Офісів Всесвітнього Альянсу Релігій (WARP)).


Близько 600 осіб, представники буддизму, індуїзму, іудаїзму, сикхізму, конфуціанства, християнства, ісламу та інших релігій з 19 країн на 5 континентах, взяли участь у конференції, щоб об'єднати голос молитов за викорінення COVID-19.

Олександр Духовний, головний рабин громад прогресивного іудаїзму України та Києва і голова Всеукраїнської Ради релігійних об'єднань, як один із спікерів конференції прокоментував подію: «Альянс релігій дає нам унікальну можливість чути, розуміти і будувати дружні відносини. Завдяки HWPL ми навчилися працювати разом з представниками різних конфесій. Як сказано в притчі: "Якщо ви потягнете віз, Бог підштовхне". І це головне, що ми вчимося не тільки словами, а й нашими діями будувати суспільство миру, милосердя і справедливості».

Під час молитовної сесії всі учасники разом помолилися за одужання світу і припинення COVID-19 на кожній мові і відповідно до кожної релігійної традицією. Наприкінці конференції пісня миру з побажаннями кожного учасника гармонійно резонувала через zoom.

З метою розширення зустрічей офісів WARP у жовтні HWPL організувала серію глобальних міжконфесійних молитовних зустрічей, сподіваючись найближчим часом покласти край кризі, пов'язаній з коронавірусів. У цьому місяці організація HWPL провела міжрелігійні молитовні онлайн-зустрічі понад 20 разів з учасниками з 70 країн.


Теги: