Як зазначається на сайті Київської митрополії УПЦ (МП), архімандрит Аристарх (Лебедєв), доцент Київської духовної академії, тривалий час викладав догматичне богослів’я та катехізис у Київських духовних школах. Був засновником та куратором Катехізаторських курсів при Київської духовної академії та семінарії. Останнім місцем його служіння був Спасо-Преображенський храм Солом’янського благочиння Києва.

6 листопада 2020 року в Спасо-Преображенському храмі Солом’янського благочиння було звершено відспівування архімандрита Аристарха (Лебедєва).

Заупокійну літургію очолив вікарій Київської митрополії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, якому співслужили секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Солом’янського благочиння протоієрей Ярослав Шовкеник, настоятель храму протоієрей Сергій Дегтярьов, вчений секретар Київської духовної академії протоієрей Василій Яковчук та духовенство столиці.

Богослужбові піснеспіви виконував хор Київських духовних шкіл під керівництвом архімандрита Романа (Підлубняка).

Від коронавірусу помер відомий архімандрит УПЦ (МП)

Після літургії відбувся чин відспівування, який очолив вікарій Київської митрополії архієпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним Київським вікаріатством. Після відспівування владика Миколай передав рідним та духовним чадам спочилого священнослужителя слова співчуття від предстоятеля УПЦ (МП).

Тіло спочилого отця Аристарха було поховано поблизу з храмом, в якому він ніс своє служіння.

Напередодні, 5 листопада, митрополит Вінницький і Барський Варсонофій, який перебуває з візитом у Лівані, звершив літію за новопреставленого архімандрита Арістарха (Лебедєва).

Теги: