Поетичні змагання, у яких взяли участь учениці 9-12 кл., організував Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого, що діє при Релігійному товаристві українців-католиків «Свята Софія» США (ТСС А). Це п’ятий конкурс, який відбувся у Академії з ініціативи ТСС А. Цього року, з огляду на пандемію, змагання пройшли на базі відеозаписів, що їх подали на розгляд журі учасниці.


Журі у складі Ірини Іванкович, голови ТСС А, та заступниці директора Академії Олександри Пенкальської оцінювали учасниць за такими критеріями: плавність декламації; чіткість вимови; інтонація; артистичність виконання; драматизм декламації; постава. У конкурсі перемогли: 1-ше місце – Анастасія Блощинська (12 кл.), 2-ге місце – Наталя Грицай (11 кл.), 3-тє місце – Меделин Зетик (12 кл.).

Під час нагородження члени журі відзначили високий рівень підготовки учасниць, яких було нагороджено грамотами та призами. Спонсори подї – Центр студій спадщини патріарха Йосифа Сліпого УГКЦ та Кредитівка «Самопоміч» у Філадельфії – подбали про нагороди для переможців.

Теги: