Урочистості розпочалися 8 січня зі спільної молитви літургії, яку відслужив архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин разом з отцями чину святого Василія Великого та запрошеним духовенством.

Програма фестивалю передбачала виступи місцевих та приїжджих хорових колективів як у храмі, так і виступи хорів із різних частин світу, які відтворювалися в ході онлайн-трансляції. Таким чином географія Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях» цього році сягала ще більше країн.

Загалом у фестивалі з 8 по 10 січня взяло участь понад тридцять колективів. Особливими ж гостями свята стали два гурти із Києва – «Шпилясті кобзарі» і Тарас Компаніченко та гурт «Мала Хорея Козацька».

Цьогоріч через карантин не було традиційної ходи містом. Порівняно з минулими роками, він тривав менше часу: всього три дні. Також у зв’язку з пандемією організатори зробили акцент на колективи меншого розміру, наприклад квартети.

Усі виступи можна було переглядати завдяки трансляції ОТБ «Галичина» в прямому ефірі, на сторінці парафії та на сторінці Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ у фейсбуку. Крім того, усі виступи учасників фестивалю транслювали на екранах у центральних частинах міста.

Теги: