Напади здійснили 13 і 16 січня. Зловмисники були озброєні ножами. Перший злочин закінчився госпіталізацією священника з черепно-мозковим пораненням. Йому зробили операцію.

Керівник місцевої єпархії УПЦ (МП) митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука розповів, що священник Володимир Гуменюк переніс операцію з видалення гематоми, яка тиснула на всю праву півкулю головного мозку.

"Зараз стан задовільний, відновлюється після операції. Прогноз лікарі дають обнадійливий, але все в руках Божих", – зазначив митрополит.

Ситуацію прокоментував прессекретар Запорізької єпархії протоієрей Олександр Овчаренко. За його словами, на чоловіка напали мовчки і без спроби пограбування.

У тому ж місці через 3 дні, 16 січня, напали на диякона УПЦ (МП) Георгія Черпакова та на його сім'ю.

"Лиходій так само намагався їх порізати ножем, слава Богу все обійшлося, відбулися переляком. Поліцію викликали і все зафіксували", – розповів завідувач канцелярії Запорізької єпархії протоієрей Геннадій Єлін.

Нагадаємо, днями на Закарпатті будинки вірян ПЦУ закидали пляшками із запалювальною сумішшю – конфлікт виник між прихильниками УПЦ (МП) і ПЦУ за володіння церквою.

Теги: