Організатори бажають порушити питання екології як ціннісного ставлення до себе, людини, сім’ї, природи тощо. В основу ліг вірш зі Слова Божого «Земля і все, що наповняє її, Усесвіт і всі ті, які живуть у ньому, – вони Господні» (Пс. 23:1).

До участі в олімпіаді запрошуються діти дошкільного віку, учні 1-11 класів загальноосвітніх шкіл, учнів профтехучилищ та студенти вишів України. Відбувається олімпіада у декілька етапів. Спочатку її проводять у школі серед дітей які вивчають предмети духовно-морального спрямування такі як «Етика», «Основи християнської етики» та ін., далі – в районі, області. А для переможців обласного рівня місцем проведення заключного етапу традиційно стає Національний університет «Острозька академія».

Перший етап пройде в онлайн-форматі 10 квітня 2021 р. це буде виконання письмового (усного) тесту на знання Святого Письма. У цьому етапі беруть участь переможці відповідних шкільних та регіональних предметних олімпіад та всі охочі, хто подасть заявку на участь до 01 квітня 2021 р.

Другий етап – 11 квітня 2021: виконання письмового (усного) тесту на знання Святого Письма. Цей рівень буде проведений за необхідності, якщо  переможці тестування (першого рівня) матимуть однакову кількість балів у своїй віковій категорії своєї області.

Третій етап – 17 квітня, це буде представлення творчої роботи дітьми дошкільного віку та учнями 1-4 класів і презентація дослідження Святого Письма учнями 5-6 класів. У ньому беруть участь ті, хто набере найбільшу кількість балів за результатами тестування 10 (11) квітня, по одному представнику від області.

Учні 1-4 класів мають підготувати вдома творчу роботу (малюнок, аплікацію тощо), у якій зобразити історію зі сторінок Біблії, що яскраво демонструє Боже творіння. А потім протягом 5 хвилин захистити її, усно описавши зображену біблійну історію. Також виконати пісню (розказати вірш, розповідь, чи зіграти на музичному інструменті), що прославляє Бога, Творця довкілля.

ля учнів 5-6 класів завдання дещо складніше. Вони мають  виконати вдома дослідження  Святого Письма на тему: «Едемський сад – перша екосистема в історії», згідно з поданими біблійними віршами, а потім представити роботу протягом 5-6 хвилин.

Четвертий етап пройде 18 квітня. Це буде представлення дослідження Святого Письма учнями 7-11 класів та студентами училищ і ВНЗ. У цьому етапі беруть участь ті, хто набере найбільшу кількість балів за результатами тестування 10 (11) квітня, по одному представнику від області.

Вони мають виконати вдома дослідження Святого Письма на тему: «Людина може перетворити на рай всю Землю лише тоді, коли вона носитиме рай у собі самій» та презентувати свою роботу протягом 5-10 хвилин.

Подробиці див. за посиланням.

Теги: