Під час зустрічі Дмитро Іванов, відповідальний за дитяче і підліткове служіння у Харківській області, нагадав присутнім, що відповідальним за дитяче і підліткове служіння слід бути подібними до Якова, тобто бути людьми, через яких ідуть потоки Божих благословень на тих, хто поруч.

Основним доповідачем конференції стала Ольга Мирончук, керівник дитячого та підліткового служіння ВСЦ ЄХБ. Ольга окреслила вектори, цілі та практичні кроки профільного служіння. «Мета дитячого та підліткового служіння у помісній церкві у тому, щоб допомогти кожній дитині стати учнем Ісуса, закласти основи духовного життя та панування духа над тілом. Досягати дітей та підлітків Євангелієм, приводячи кожного з них до зрілості», – зауважила Ольга.

Також учасники конференції зосередили увагу на розгляді портрету дитячого служителя, яким він має бути і які риси характеру йому притаманні. Зазначалося, що дитячий служитель має бути духовною особистістю, яка постійно зростає, турбується про свій професійний зріст та вміє працювати у команді. Він вміє знаходити індивідуальний підхід до кожного та любить своїх учнів.

Усі учасники конференції отримали у подарунок нові посібники для уроків з дітьми «Уцілілі», а також нові ідеї для праці та натхнення.

Теги: