Під час обшуку у 42-річного Тараса Кузьо була вилучена вся електронна техніка і велика сума грошей. Силовики не стали чекати, поки віруючий відкриє двері, і зламали її. Раніше у нього вже двічі проходили обшуки. За попередніми даними, причиною рейду стало нова кримінальна справа «про фінансування екстремістської організації». Обшуки санкціонував суддя Київського районного суду Сімферополя Віктор Крапко.

Як випливає з матеріалів сотень кримінальних справ, порушених проти свідків Єгови в Росії, злочином силовики вважають мирні зібрання віруючих, на яких ті спільно читають Біблію, слухають "біблійні мови" і беруть участь у спільних співах і молитвах. Все це слідчі трактують як продовження діяльності визнаних екстремістськими в РФ і ліквідованих організацій. Кримінальні переслідування за віру не припиняються, незважаючи на неодноразові запевнення влади Росії про те, що релігія свідків Єгови в країні не заборонена.

Зрештою Київський районний суд Сімферополя відправив під домашній арешт свідка Єгови Тараса Кузьо. Відносно нього порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 282.3 КК РФ (фінансування екстремістської діяльності).

Фото ukrinform.ua


Теги: