Організатори заходу – київська церква баптистів «Відродження» та команда з утворення нової церкви на Виноградарі.

«У рамках заснування церкви на Виноградарі виникла ідея привернути увагу мешканців району до суті святкування Великодня й одночасно розповісти їм про спільноту віруючих, яка дбає про Виноградар та пропагує здоровий спосіб життя», – розповідає організатор Роман Вечерківський, заступник голови ВСЦ ЄХБ.

У веломарафоні взяли участь 25 осіб, більшість з яких є представниками київських церков «Воскресіння», «Пробудження», «Алмаз», «Дім Євангелія» та інших. Також до заходу долучилися нецерковні три учасники через рекламу у Фейсбуці.

Веломаршрут стартував від ТРЦ «Ретровіль» і слідував по проспекті Правди, вул. Луговій, вул. Богатирській, Мінському проспекті, вул. Великій кільцевій, вул. Газопровідній. Після чого колона учасників відправилися у Мотузковий парк, де відбувалося знайомство, спілкування, молитви та активний відпочинок.

«Веломарафон – це гарна нагода свідчити про те, що церква молиться за район, яким опікується. Це побудова стосунків, нові знайомства, нові контакти. Їх ми б не знайшли, сидячи у стінах церковних споруд», – додає Роман Вечерківський.

Теги: