Зокрема, обговорювали стратегію розвитку місіонерської роботи в Україні та ділилися досвідом, аби спільно рухатися у поширенні Божого царства. Також аналізували торішній період карантину, який став поштовхом до нових можливостей у служінні.

Учасники події зосередили увагу на таких основних аспектах: підтримка служіння пасторів-місіонерів, гуманітарна допомога нужденним, благовісницькі проєкти під час свят, дитячі табори, турбота про сиріт.

«Після півторарічної паузи через коронавірусні обмеження ми отримали можливість знову зустрітися. Для Слов’янського євангельського товариства дуже важливо, щоб ми були частиною цього служіння. Співробітники і партнери товариства служать нам і через нас. Слов’янське євангельське товариство є однією з основних місій, що з 1990 року регулярно підтримує служіння церков і місіонерів в Україні», – розповідає Ігор Бандура, заступник голови ВСЦ ЄХБ.

На зустрічі Майкл Джонсон презентував служіння Слов’янського євангельського товариства і заявив, що Бог сьогодні особливо благословляє місію СЄТ.

З питань стратегічного планування учасники домовилися про подальші партнерські зустрічі, що відбудуться восени.

Теги: