«Велике благословіння отримали учасники конференції через навчання спікерів, які говорили про біблійні основи служіння майном», – розповідає директор Департаменту християн-підприємців Роман Зінчук. За його словами, конференція на Волині стала важливим етапом  взаємодії церкви і  бізнесу.

«Під час навчання кожен мав змогу поставити питання, які в церквах, зазвичай, ставити не прийнято… Надіюся, що подібні конференції стануть майданчиком, на якому досвідчені підприємці й початківці у бізнесі налагоджуватимуть комунікацію. Де вони зможуть об‘єднати зусилля задля особистісного розвитку й поширення Царства Божого», – поділився Роман Зінчук.

Слухали також старшого єпископа Михайла Паночка, який говорив про покликання підприємців-християн та їхнє служіння у місцевих церквах. Цю тему також розкрив директор Департаменту освіти братерства Віктор Вознюк. Про сфери підприємництва, які сьогодні є продуктивними та користуються попитом, говорив голова Християнської асоціації бізнесменів, пастор церкви «Благодать» Андрій Мартинов.

Одна із цілей таких  конференцій – духовне спорядження підприємців, а також можливість для молоді перейняти досвід правильного старту бізнесу, розвитку та збереження власної справи.

Теги: