У зустрічі з української сторони взяли участь: керуючий справами УПЦ (МП) митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ (МП) протоієрей Миколай Данилевич, насельник Свято-Духівського скита Почаївської лаври архімандрит Гермоген (Мельник), співробітник ВЗЦЗ УПЦ (МП) священник Василій Пріц.

З албанської сторони на зустрічі були присутні митрополит Ельбасанський Антоній, митрополит Амантійський Нафанаїл, єпископ Вілідський Астій, співробітники Архієпископії.

На початку зустрічі митрополит Антоній презентував архієпископу Анастасію переклад його книги «Місія стопами Христа», який був зроблений силами Київської духовної академії. "Далі відбулася братня бесіда в теплій атмосфері на актуальні теми церковного життя", - пише сайт УПЦ (МП).

Під час перебування в Тирані делегація УПЦ (МП) також відвідала кафедральний собор Воскресіння Христового та храм Різдва Господа Іісуса Христа.

Слід зазначити, що раніше митрополит Анастасій неохоче зустрів проголошення української автокефалії Вселенським патріархом і вступив з ним у богословську дискусію.

Теги: