Ірину Микичак супроводжували Наталя Будяк, директор Східного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров'я України, та Вікторія Кулик, в.о. директора Департаменту охорони здоров'я ДнепрОДА.

Ознайомив гостей з роботою Єврейського медичного центру професор Олександр Родинський, глава правління і директор «JMC». Він розповів про його можливості з надання якісних послуг доказової медицини не тільки членам громади, а й всьому населенню міста, та участі в національних і міжнародних медичних проєктах на найвищому професійному рівні.

Гостям представили «Центр масової вакцинації JMC», показавши весь процес вакцинації, починаючи від реєстрації та закінчуючи самим щепленням, умови зберігання препаратів, а також заходи, що вживаються в екстрених ситуаціях.

«За ці два місяці, які працює наш вакцинаційний центр, - сказав професор Олександр Родинський, - вже вакцинували понад 30 000 чоловік. І якщо, починаючи працювати, в день вакцинувалось 200-300 чоловік, то зараз за один день проходить понад 700 чоловік».

Далі для представницької делегації провели оглядову екскурсію по найбільшому в світі єврейському центрі «Менора» і музею «Пам'ять єврейського народу і Голокост в Україні», де з експозицією гостей ознайомила науковий співробітник Музею доктор Олена Іщенко.

Нагадаємо, влітку у Дніпрі розпочав роботу спільний проект Федерації єврейських громад України (ФЄГУ), Міністерства охорони здоров'я України, Єврейської громади Дніпра і медичного центру «JMC» з вакцинації членів єврейських громади України.


Теги: