Під час спілкування йшлося про силу і значення молитви в житті християнина, та те, як Бог чудесним чином відповідає на щирі прохання людей. В контексті цього Девід Хасавей поділився спогадами про розповсюдження Біблії в СРСР, в результаті якого він був заарештований радянською владою. І хоч йому загрожувало 10 років ув’язнення, проте усього через рік вдалося добитися його звільнення.

В свою чергу митрополит Епіфаній розповів історію кількох дітей з рідкісною, але небезпечною хворобою – спінальною м’язовою атрофією, які після спільної молитви за участі їхніх батьків, усі по черзі виграли безкоштовну ін’єкцію надзвичайно дорогого (понад $2 млн) препарату від цієї недуги.

«Ті, хто не мають віри можуть сказати, що це лише співпадіння, але й вони вимушені визнати унікальність такого випадку, адже заявки на можливість безкоштовного отримання обмеженої кількості доз цього препарату подає чимало людей з усього світу. Ми ж переконані, що це справді Господнє чудо і Його відповідь на наші молитви», – сказав глава ПЦУ.

Окрім того, сторони обговорили утиски релігійних конфесій, які тривають в Російській Федерації та в тимчасово окупованому нею Криму й окремих районах Донбасу. З цього приводу предстоятель помісної Української Православної Церкви зазначив, що такий рівень попрання прав віруючих є немислимим у сучасному цивілізованому світі.

«Зараз у Кремлі сидять справжні послідовники кривавого радянського тоталітарного режиму. Однак ми переконані, що Господь захистить Україну у ці нелегкі часи, адже Господь перемагає завжди!», – підсумував владика.

Теги: