Активістка Ольга Абдалла звітувала перед благодійниками і жертводавцями:

«Передали всю вашу допомогу. Багато м’яса. Дітям подарували 2 барани (тушки), а також два магазини передали м’ясні презенти. Овочі — 90 кг моркви та цибулі, 25 кг рису, рослинна олія та приправи. Новий тістоміс на 7 літрів допоможе дітям продовжувати навчання кондитерської справи, випікання хліба. Побутова хімія, порошки, що чистять, миють, госптовари, засоби особистої гігієни, одяг та взуття — нове й таке, що було у вжитку; канцтовари, продукти — це вже традиційна допомога. Відра для технічної води та граблі для роботи в саду. 10 ящиків фруктів — мандарини, апельсини, яблука, лимони, банани — суттєво врізноманітнять і доповнять вітамінами дитячий раціон. Три термоси на 5 літрів кожен і багато трав'яних чаїв допоможуть проводити профілактику застуд. І, звичайно, солодощі, соки, лимонади — куди ж без них».

Як зазначає волонтерка, дітям потрібні увага, спілкування, тому гості подбали про майстер-класи та заняття. Так, заняття з виготовлення ляльки-мотанки провела Валерія Бєлкіна, ще й забезпечила кожну дитину пакетом з викройкою та потрібними для роботи матеріалами. Уроки з малювання та математичні розминки підготувала Леся Терещенко. Волонтери Максим і Євген учили стріляти з лука. Alex Fish провів майстер-клас із кулінарії та багато іншого.

«Ми провели в школі цілий день, але не лише не втомилися, а, навпаки, отримали заряд позитиву надовго, — зізнається Ольга Абдалла. — Люди, дорогі, дякую всім вам за допомогу, підтримку, подарунки, репости, за ваші фінансові внески, за довіру до нас! Окреме спасибі нашим друзям, які вже багато років не лише беруть участь у всіх питаннях допомоги школі, а й забезпечують нас складом та транспортом!».

Теги: