Карітас Івано-Франківської aрхиєпархії УГКЦ вручатиме допомогу для жителів міста та області
Загалом з обласного бюджету для придбання засобів догляду виділено 50 тис. гривень. Це вже четвертий рік поспіль «Карітас-Івано-Франківськ» має таку можливість за кошти Департаменту соціальної політики придбати засобів догляду на 50 тисяч гривень і розподілити їх між потребуючими міста та області з числа малозабезпечених та соціально-вразливих родин.

Протягом жовтня соціальні працівники проєкту «Домашня опіка» збирали документи від жителів міста та області, які є важкохворими та потребують засобів догляду. Претендентами на отримання допомоги є важкохворі з числа малозабезпечених родин (одинокі або люди літнього віку, які живуть самі і потребують сторонньої допомоги, або особи з І групою інвалідності, які потребують стороннього догляду), розмір доходів на одного члена сім’ї не повинен перевищувати 3708 гривень.

Робоча група для розгляду звернень громадян на своєму засіданні розглянула 61 заяву, провела аналіз за виписаними критеріями та прийняла рішення задовольнити надання допомоги 47 потребуючим, які перебувають у кризових ситуаціях і потребують матеріальної допомоги та підтримки.

«Карітас-Івано-Франківськ» знайшов можливість з інших джерел організації забезпечити засобами догляду і тих 14 осіб, середньомісячний дохід яких на кілька десятків гривень перевищив встановлений державою неоподаткований мінімум.

Теги: