«Наприкінці тижня, 18-20 лютого 2022 року, під час Мюнхенської безпекової конференції різні групи і організації молитимуться за справжній мир в Україні. Крім того, ми запрошуємо також вірних нашої єпархії наступного тижня підчас богослужінь долучитись до особистої молитви за мир і захист вашої Вітчизни», – йдеться у листі-підтримки.

Єпископ Бертам відзначив, що духовенство в Німеччині з великою тривогою слідкує за новинами про ситуацію на кордонах України.

«До вже існуючих сутичок в Східній Україні додається страх перед військовою агресією з боку Росії. В особливий спосіб хочемо висловити наші слова співпереживання з вами, нашими дорогими партнерами, з якими нас пов’язує багаторічна співпраця», – мовиться у листі.

Владика Бертам від імені Аусбургзької єпархії та вірних висловив українському народові слова підтримки і солідарності.

Теги: