Обурення щодо цікавості журналістів питанням, якою машиною їздить Предстоятель УПЦ висловив намісник Києво-Печерської лаври владика Павел (Лебідь), повідомляє РІСУ. Журналістів, які сфотографували машину Митрополита Володимира і зробили з цього «досягнення», єпископ назвав «душевнохворими». Він наголосив, що працівників ЗМІ більше би мало цікавити питання, чому в Україні не здатні створити хороших машин.

«Якщо журналісти повернуться до відеокамер двадцятого століття, я поміняю Мерседес на Москвич 1946 року. Так чого ж ви не доросли до німецького розуму, щоб створити нормальну українську машину, яка б могла їздити?! Це сором їм, не нам. Але цю тему вони чомусь висвітлюють мало. А всі ті наклепи, які пишуть на Церкву — це така ницість», — зазначив владика Павел в інтерв’ю, опублікованому прес-службою Києво-Печерської лаври.

Усі дорікання за те, що Митрополит Володимир їздить на дорогому автомобілі, намісник лаври охарактеризував як свідчення того, що «людина не розуміє, що такий автомобіль — це не розкіш, а необхідність для пересування, для безпеки Митрополита».

«Його Блаженству у такому поважному віці треба було б мати ще кращу машину, щоб забезпечити йому спокій за всі заслуги, за те, що він приніс у 1992 році благодатний мир Україні. Якби не він, яку релігійну ворожнечу мали б ми! Завдяки його мудрому керівництву і до сьогодні налагоджено спілкування з усіма гілками влади та з усіма конфесіями», — розтлумачив владика.

Теги: