Благодійник-меценат Сергій Осиковий призупинив будівництво православного храму Київського патріархату через погрози священика УПЦ МП наслати прокляття на його рід. -AAA+Для будівництва храму у селищі Терни Сумської області вже було підібране місце та велися роботи над проектом, пише ЗІК з посиланням на «Український тиждень».

«У моєму селі – у Тернах – немає храму. Я пообіцяв їм допомогти побудувати храм, але для церкви Київського патріархату. Проте храм треба побудувати в наших душах та серцях і для цього не достатньо збудувати будівлю храму, а місцевий священник пригрозив, що мій рід буде проклято, якщо храм належатиме не Московському патріархату», – заявив Осиковий в інтерв’ю, громадсько-політичному, науково-популярному виданню «Гетьман».

«Тому до того часу, поки ми на своїй землі Українській не будемо Українцями, ніхто нам не допоможе», – додав він.

«Насамкінець хочу сказати: я вірю, що колись Україна стане шанованою і багатою державою, в яку захочуть приїжджати туристи з усіх країн і ми будемо всім представляти нашу квітучу державу. Сьогодні ми мусимо, на жаль, затягти паски і дочекатися кращих часів, які обов’язково настануть, бо ми цього заслужили», – заявив Осиковий.

Сергій Осиковий – голова правління тресту «Київміськбуд-6» – відомий як спонсор щорічного фестивалю дитячих хорових колективів, який проходить у Тернах.

Теги: