Новопризначений Генконсул Росії у Львові розпочав свою місію з відвідин храму УПЦУ середу, 23 березня, Львівське єпархіальне управління УПЦ (МП) відвідав новопризначений Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Астахов Олег Юрійович. Його супроводжував Генеральний Консул Російської Федерації у м. Львові Гузєєв Євген Федорович, якій завершує свою дипломатичну місію, повідомляє сайт УПЦ.

Високих гостей зустрів відповідальний за зв’язки Львівської єпархії УПЦ з Генеральним консульством Російської Федерації у Львові та російськими громадськими організаціями Львівщини протоієрей Миколай Баранов.

Він розповів історію Свято-Георгіївського храму, ознайомив гостей зі святинями, які тут знаходяться. Особливу увагу отець Миколай звернув на Тихвинську ікону Божої Матері, котру ченці святої гори Афон, за сприянням Консула Російської імперії у Львові графа Пустошкіна К.П. подарували у 1905 році православним мешканцям Львова.

Після екскурсії храмом у єпархіальному управлінні дипломатів прийняв вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет. Звертаючись до новопризначеного Генерального консула, владика Філарет, сказав: «Кожна добра справа повинна починатися з молитви. І я радий, що, розпочинаючи свою дипломатичну місію на західних теренах України, Ви, шановний Олеже Юрійовичу, перш за все, відвідали православну церкву, поклонилися святиням, що тут знаходяться, та помолилися за успіх нелегкої дипломатичної місії, котра на Вас покладена».

Владика зазначив, що Генеральне консульство Російської Федерації відіграє важливу роль у житті Галичини, Волині, Буковини, Поділля, Полісся та Закарпаття.

Також вл. Філарет пдякував від імені правлячого архієрея Львівської єпархії Євгену Гузєєву за винуткову увагу і турботу до Православної Церкви. «Ви багато потрудилися для вирішення прохань духовенства і вірян, що були в межах компетенції Генерального консульства», – зауважив владика Філарет.

На прощання єпископ Філарет у супроводі протоієрея Миколая Баранова сфотографувався з високими гостями.

Нагадаємо, що 13 березня Львівський Августин (Маркевич) вручив три церковні нагороди консулу Росії Євгену Гузєєву, який зі скандалом завершує свою місію.

Теги: