Глава УГКЦ зустрівся з главою УПЦ: «Нехай Господь береже Вас для нас і дарує Вам здоров’я»10 березня блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир прийняв у лікарні, де на даний час проходить  реабілітацію,  главу Української  Греко-Католицької Церкви Святослава (Шевчука), передає сайт УПЦ.

У ході зустрічі владика Святослав розповів Предстоятелю УПЦ (МП) про життя УГКЦ на сучасному етапі. Також глава УГКЦ передав владиці Володимиру  факсимільну копію Бучацького Євангелія ХІІІ ст.

На завершення владика Святослав висловив сподівання на скору зустріч із митрополитом Володимиром у Києво-Печерській лаврі та побажав йому якнайшвидшого одужання: «Нехай Господь береже Вас для нас і дарує Вам здоров’я».

Як повідомлялось, нещодавно Предстоятель УПЦ заявив про недостатню активність у подоланні церковного розділення в Україні.

Глава УГКЦ зустрівся з главою УПЦ: «Нехай Господь береже Вас для нас і дарує Вам здоров’я»У той же день митрополит Володимир звершив у лікарні літургію. Йому співслужили секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневский Олександр, єпископи Олександрійський і Світловодський Антоній та Васильківський Пантелеімон.

Після відправи, блаженніший владика звернувся до всіх присутніх зі словами настанови та поздоровив із святом Собору всіх преподобних Києво-Печерських.

Як повідомляється, 7 березня намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел відвідав главу УПЦ і проінформував митрополита Володимира про стан справ у лаврі і Київській єпархії. Владика Павел отримав благословення Предстоятеля УПЦ на вручення церковних винагород членам братії Києво-Печерського монастиря.

Теги: