В Умані чекають приїзду 30 тисяч хасидів, міліція мобілізованаЦього року для участі у проведенні культових обрядів в Умані Черкаської області очікується прибуття близько 30 тисяч паломників майже з 25 країн світу, більш всього - з Ізраїлю, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на Ліга.   

До правоохорони будуть притягнені працівники різних служб і підрозділів - оперативники кримінального розшуку, працівники ДАІ, співробітники патрульно-постової служби, дільничні... Крім того, до Умані прибудуть кінологи, передає прес-служба УМВС в Чернігівської області,.

Безпосередньо на місці проведення паломництва, біля могили цадика Нахмана, працюватимуть співробітники "Беркут".

Для зручності при спілкуванні з іноземними гостями видані розмовники англійської мови й івриту, якими забезпечуть міліціонерів. Для паломників надруковано близько 30 тисяч екземплярів пам'яток англійською та російською мовами з роз'ясненнями, як правильно поводитися, щоб не стати жертвою злочину.  

Правоохоронці створили оперативний штаб, куди поступатиме вся інформація про приїзд, перебування хасидов і вірогідні порушення громадського порядку.  

Нагадаємо, щорік до Умані прибувають брацлавські хасиди для святкування Рош-а-Шана, Нового року за іудейським календарем, і шанування пам'яті свого духовного лідера цадика Нахмана, який похований в цій місцевості.

Теги: