Визначні ієрархи РКЦ, УГКЦ і УПЦ зберуться за круглим столом «Україна в православно-католицькому діалогові»Комісія УГКЦ сприяння єдності християн та Екуменічна Комісія РКЦ у партнерстві з Інститутом Св. Томи Аквінського у Києві запрошують взяти участь у круглому столі «Україна в православно-католицькому діалогові», який відбудеться у п’ятницю, 7 червня, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на it.dominic.ua.

Мета круглого столу – обговорення сучасного стану міжконфесійних відносин та католицько-правосланого діалогу зокрема.

Визначні ієрархи РКЦ, УГКЦ і УПЦ зберуться за круглим столом «Україна в православно-католицькому діалогові»Головним доповідачем на круглому столі буде кардинал Курт Кох, президент Папської Ради сприяння єдності християн, який відвідає Україну з кількаденним візитом.

На заході також виступлять блаженніший Святослав (Шевчук), глава УГКЦ, архієпископ Томас Едвард Ґалліксон, Апостольський нунцій в Україні, митрополит Антоній (Паканич), керуючий справами УПЦ (МП), архиєпископ Петро (Мальчук), ординарій Києво-Житомирської Визначні ієрархи РКЦ, УГКЦ і УПЦ зберуться за круглим столом «Україна в православно-католицькому діалогові»дієцезії РКЦ в Україні.

Модератором зустрічі буде о. д-р Ігор Шабан, голова Комісія УГКЦ сприяння єдності християн.

Акредитація журналістів буде відбуватись перед початком заходу. Усіх бажаючих та зацікавлених щиро запрошують до участі у круглому столі.


Захід відбудеться 7 червня 2013 р. в Інституті Св. Томи Аквінського з 18.00 до 19.30 за адресою вул. Якіра 13. Вхід вільний.

Напередодні, 6 червня, кардинал Курт Кох презентуватиме у Свято-Духівській церкві Києво-Могилянської академії книгу “Християни в Європі. Нові шляхи передання віри”.

Теги: