Київський Патріархат вітає освячення Патріаршого собору УГКЦ, а екс-президент Кравчук підкреслює його велике значення18 серпня з благословення Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета керуючий справами Київської Патріархії єпископ Вишгородський Агапіт передав вітання греко-католикам з приводу освячення головного собору УГКЦ в Києві. З боку екс-президента України Леоніда Кравчука ця подія була визначена як переход УГКЦ до "Церкви високого духу", повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП і сайт УГКЦ.

Єпископ Вишгородський Агапіт взяв участь у бенкеті з нагоди освячення в столиці кафедрального собору Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви. Від імені свого Предстоятеля -  Патріарха Філарета - владика Агапіт передав вітання з визначною подією Верховному архієпископу УГКЦ блаженнійшому Святославу Шевчуку.

Нещодавно Патріарх Філарет привітав Синод Єпископів УГКЦ, якому бажав "плідної та корисної для Церкви праці".

Також 20 серпня екс-президент України Леонід Кравчук на прес-конференції в Києві зазначив, що в Українській Греко-Католицькій Церкві на досить високому рівні відсвяткували ювілей 1025-річчя Хрещення Русі-України. «І світ оцінив це по-справжньому. Скажімо, на освячення Собору греко-католиків, яке відбулося минулими вихідними, з’їхався практично цілий світ. Це дуже серйозно. Це означає, що Греко-Католицька Церква з катакомб не просто вийшла, а перейшла в Київ і стала Церквою високого духу. Для нас це дуже-дуже важливо!» – наголосив колишній Президент України.

Теги: