Призначено нового директора Департаменту релігій і національностей МінкультуриМіністр культури України призначив на посаду директора Департаменту у справах релігій і національностей Володимира Юшкевича. Цю інформацію Інституту релігійної свободи 7 березня 2014 року підтвердили в прес-службі Міністерства.

Юшкевич Володимир Вячеславович отримав вищу освіту у Київському національному університеті імені Т.Шевченка. У 2011 році здобув наукову ступень кандидата філософських наук по спеціальності «Українознавство». Його кандидатська дисертація була присвячена темі «Українська греко-католицька церква у суспільно-політичному житті українців Північної Америки у 1870-1939 роках», під час роботи над якою він деякий час провадив дослідницьку роботу у США.

Нагадаємо, що Міністерство культури України є спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади у сфері релігії, в складі якого працює Департамент у справах релігій і національностей.

Як повідомляв ІРС, нова коаліція депутатських фракцій у Верховній Раді України призначила на посаду Міністра культури України Євгена Нищука.

Теги: