12-13 червня у Києві в приміщенні церкви «Дім Євангелія» відбудеться 27 з’їзд Церкви євангельських християн-баптистів, на якому обиратимуть нового голову Союзу церков і обговорюватимуть шляхи розвитку й ефективності Церкви в умовах українського сьогодення, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт баптистів України.

Із 11 січня 2014 року в обласних об’єднаннях церков ЄХБ розпочали роботу звітно-виборчі конференції з метою обговорення підсумків духовної праці об’єднання за останні чотири роки. Сьогодні такі зустрічі пройшли у двадцяти двох обласних центрах. Завершальним етапом місцевих звітно-виборчих конференцій стане 27 з’їзд, який є найвищим керівним органом ВСЦ ЄХБ.

Нагадаємо, що безпосереднє керівництво ВСЦ ЄХБ здійснює Рада церков, до якої входять діючі або новообрані на звітно-виборчих конференціях старші пресвітери обласних об’єднань на чолі з головою Союзу.

У роботі з’їзду візьмуть участь пресвітери, диякони, голови обласних об’єднань і їхні заступники, а також керівники комітетів та відділів ВСЦ ЄХБ і закордонні гості.

Теги: