Кримський архієпископ УПЦ КП: «Все робиться для того, щоб на півострові не було Київського патріархату»Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з керуючим Кримською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом. На зустрічі також був присутній директор Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства культури Володимир Юшкевич, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт УПЦ КП.

Владика Климент подякував Міністерству культури України за послідовну та принципову позицію у відстоюванні прав і свобод українців, зокрема, віруючих УПЦ Київського Патріархату на тимчасово окупованій Росією території Криму.

«Для нас, українців Криму надзвичайно важливою є увага влади України, адже ми постійно стикаємося зі свавіллям і тиском з боку теперішньої влади в Криму. У нас забирають храми, піднімаються тарифи, все робиться для того, щоб на півострові не було Київського патріархату. Тиск відбувається також на інші церкви та кримських татар. Ми очкуємо щодня провокацій і живемо в стані небезпеки. Ми маємо справу зі справжніми репресіями», - сказав архієпископ Климент.

Він відзначив важливість реалізації проекту «Кримський дім», яким опікується Міністерство культури України. Також архієпископ поінформував Євгена Нищука про життя Кримської єпархії та української громади на півострові.

Теги: